
Інструментальний ящик металевий 350 * 250 * 200 мм 1 відсік (ХЗСО) MTB350-1
873 ₴
- В наявності
- Код: MTB350-1
+380 (66) 246-75-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик інструментальний 350 * 250 * 200 мм 1 відсік (ХЗСО) MTB350-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 873 ₴

