Інструментальний Ящик 340мм 5 відсіків (ХЗСО) ЯЩ330-5 MTB340-5 Кількість секцій: 5 Розмір малої секції: 340х100х50 мм Розмір великий секції: 340х235х100 мм розміри скриньки: 340x235x200 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴



