Інструментальний Ящик 540мм 5 відсіків (ХЗСО) ЯЩ530-5 MTB540-5 Кількість секцій: 5 Розмір малої секції: 540х100х50 мм Розмір великий секції: 540х235х100 мм розміри скриньки: 540x235x200 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴



