
Ключ торцевий Т-подібний TOPTUL 14мм CTDA1431
392 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: CTDA1431
+380 (66) 246-75-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ торцевий Т-подібний TOPTUL 14мм CTDA1431
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 14 мм |
| Тип ключа | односторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Торцевій |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Т-подібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴

