Пістолет для герметика (Aluminum) TOPTUL JJAY0904 Обсяг картриджа 300 мл Безшовна туба виготовлена з алюмінієвого сплаву. В конструкції передбачена додаткова отвір для кріплення до страхувального ременя. Коефіцієнт зусилля: 13:1. Застосування: ідеально підходить для латексу, силікону, клею, герметика, гумових сумішей і поліуретанів. Не застосовувати для рідких масел.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об`єм | 300 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина інструменту | 230 мм |
| Додаткові характеристики | Об'єм: 300 мл Довжина: 230 мм |
| Місткість контейнера | 300 мл |
| Тип | Пістолет для герметиків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 017 ₴


