Гайковерт електричний вантажної 1" Maxboxer/TURBO-2000 COTON. Особливості: Призначений для відкручування колісних гайок вантажних автомобілів та іншої важкої техніки; Посадковий квадрат 1" під ударну головку; Відкручує будь-яку, навіть саму стару гайку. Економить сили оператора; Колісна конструкція позбавляє від необхідності носити і тримати на вазі гайковерт; Зберігає здоров'я суглобів оператора. Важка рамна конструкція на колесах виключає вкрай шкідливий вплив ударних навантажень на руки оператора; Економічний! Нет неизбежных потерь при преобразовании электрической энергии в энергию сжатого воздуха, а затем в кинетическую энергию гайковерта. Сберегает ресурс компрессора. Пневмогайковерт является одним из самых крупных потребителей сжатого воздуха;
Большая надежность подключения. Электрический кабель гайковерта гораздо более устойчив к механическим повреждениям, чем воздушный шланг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COTON |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 600 ₴


