
Насадка для шуруповерта TOPTUL 8мм L=100мм магнітна BEAB0808G
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: BEAB0808G
+380 (66) 246-75-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка для шуруповерта TOPTUL 8мм L=100мм магнітна BEAB0808G
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 100 мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Робочий розмір: 8 мм |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 8 |
| Тип | Торцеві головки насадки |
| Тип біти | Шестигранні |
| Тип інструменту | торцева головка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

