Професійний домкрат 3,5 т з педаллю 145-500 мм TORIN T83502. Під час техогляду та ремонту авто такої домкрат автомобільний підкатний 3,5 т TORIN T83502 піднімає і надважкі, і більш легкі моделі автомобілів. Він повністю зварної і не має слабких місць. Масивні колеса витримують навантаження самого пристрою і вантажу. К достоинствам гидравлических домкратов относится жесткость конструкции, устойчивость, плавность хода, точность торможения, большая грузоподъемность, компактность, небольшое усилие на приводной рукоятке. Устройство гидравлического домкрата позволяет поднимать грузы с минимальной высоты почти у основания конструкции.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 145 мм |
| Висота підйому | 500 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 37.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 532 ₴








