
Двосторонній гайковий ключ ріжковий TOPTUL 5,5х7мм AAEJE507
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: AAEJE507
+380 (66) 246-75-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двосторонній гайковий ключ ріжковий TOPTUL 5,5х7мм AAEJE507
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 7 мм |
| Розмір min | 5.5 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ріжковий |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴

