Ключ гайковий накидною TOPTUL (кут 75°) 30х32мм AAEI3032. Особливості: Хром-ванадієва сталь; Зігнутий на 75° для зручної роботи в поглибленнях; Високий крутний момент у 1,6 рази порівняно з стандартом ANSI і DIN; Сатинова хромована обробка; метрична Система вимірювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 30 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Вигнутий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691 ₴


