Степлер пневматичний під скобу AEROPRO N851A. Особливості: Оброблений алюмінієвий корпус з промисловим дизайном; Великий обсяг магазину; Зручна нековзна гумова ручка; Регульоване отвір для виведення зайвого повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeropro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Ємність контейнера | 150 шт. |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Ширина скоби | 10.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина скоби | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 891 ₴


